top of page

PASLAUGOS

IMG_1148s.jpg

PASLAUGA

Mes teikiame nemokamas konsultacijas namų savininkams, statybininkams, architektams ir visiems, kam kyla klausimų dėl aliuminio konstrukcijų gamybos ir montavimo. Mūsų ilgametė patirtis leidžia dalintis patirtimi ir patikrintomis žiniomis. Graži vizualizacija yra raktas norint pritraukti investuotojus ir pirkėjus. Vizualizacijos suteikia galimybę iš anksto pamatyti rezultatą, išsamiai jį įvertinti ir laiku atlikti reikiamus koregavimus. Vizualizacijos gali būti labai skirtingos - nuo paprastos schemos iki fotografiškai tikslaus sprendimo, įmontuoto į aplinką, turinčios natūralią šviesą. Įvairūs spalvų variantai gali būti skirtingi, tiek su matmenimis, tiek be jų.

Mes visada stengiamės geriausiai ir tiksliausiai įvykdyti klientų užsakymus. Norėdami tai padaryti, tobuliname savo gamybos įrenginius, investuojame į naują įrangą ir technologijas.

Sertifikuotos medžiagos, aukšti kokybės standartai ir nusistovėję procesai visoje gamybos grandinėje leidžia mums gaminti aukštos kokybės ir patikimus produktus. Klientai ypač vertina mus už tikslumą, kokybę ir greitį.

Paslaugos-Montavimas2.jpg

Prieš pasirenkant norimus gaminius, visada svarbu tiksliai ir nuosekliai žinoti visas gaminio savybes bei struktūrą. Mes suteikiame savo klientams visą informaciją, kurios jiems gali prireikti, ir pateikiame geriausius sprendimus atsižvelgiant į situaciją. Berlyne įsikūręs mūsų partneris „Alfestus GmbH“ rūpinasi pardavimais ir klientų aptarnavimu. Dirbdami kartu mes dalijamės ne tik Lietuvoje sukaupta patirtimi. Tai leidžia mums priimti geriausius sprendimus, prisitaikant prie kiekvieno kliento norų. 

IMG_1243s.jpg
Gamyba (7)s.jpg

Montavimas yra sudėtinga užduotis, kurią reikia patikėti specialistams. Įmonėje dirba kelios aukštos kvalifikacijos specialistų komandos, turinčios ilgametę patirtį.

Atliekame sudėtingus durų ir langų keitimo, taip pat statybos, montavimo ir izoliacijos darbus. Tinkamas montavimas, sureguliavimas ir paleidimas garantuoja patikimumą ir ilgalaikį statybinių konstrukcijų veikimą.

bottom of page