top of page

ŠIANDIEN JAUČIAMĖS STIPRESNI NEI BET KADA!

ALFESTUS yra profesionali komanda, turinti ilgametę patirtį dirbant tiek su verslo, tiek su privačiais klientais. Mūsų specializacija yra aliuminio fasadų gamyba ir montavimas. Mes taip pat gaminame aliuminio langus, duris, turėklus, vidines pertvaras ir kitas konstrukcijas.

Mes labai džiaugiamės, kad šiandien, po daugelio metų sunkaus darbo, galime pasiūlyti savo klientams gaminti ir įdiegti sudėtingus techninius ir architektūrinius sprendimus. Visa tai tapo įmanoma mūsų profesionalios komandos dėka.

IMG_1265s.jpg
ALFESTUS

Mes neapsiribojame vien Lietuva - mūsų projektus galite pamatyti Vokietijoje, Norvegijoje ir kitose šalyse. Visus produktus pritaikome pirkėjų poreikiams, naudodami optimalius sprendimus ir kokybiškas medžiagas. Mūsų darbas pagrįstas nuolatiniu tobulinimu ir novatoriškais projektais bei technologiniais sprendimais.

Savo darbe vadovaujamės atsakomybe, atvirumu ir noru keistis. Tam mums padėjo daugelio metų bendradarbiavimas su partneriais. Kokybiškas ir profesionalus darbas yra pasitikėjimo santykių su partneriais pagrindas. Mūsų šiandienos rezultatas nebūtų buvęs įmanomas be patikimų partnerių ir draugiškos bei atsakingos komandos.

bottom of page