top of page
ALIUMINO PRODUKTAI

ALIUMINIO SURENKAMI

FASADAI

Aliuminio fasadai – šiandienos pasirinkimas. Kuriame dera kokybiška ventiliacija,  apsauga nuo šalčio bei drėgmės ir vėjo. Aliuminio fasadų stiklinimas atliekamas atsižvelgiant į keliamus reikalavimus.

Aliuminio langai - pagaminti iš aliuminio, yra tvirti, saugūs, ergonomiški ir ilgaamžiai, išsiskiria  lengvumu ir patrauklia išvaizda.

Durų sistemos leidžia pabrėžti dizainą ir stilių. Skirtingi dizainai ir spalvos atveria neribotas galimybes jums sukurti savo individualų įėjimą. Priekinės durys yra ne tik dizaino elementas, bet ir turi atitikti specialius reikalavimus.

Stumdomos aliuminio durys leidžia racionaliai išnaudoti erdves komercinėse patalpose, parduotuvėse bei biuruose, privačių namų terasose.  Aliuminės slankiojančios sistemos modernios, praktiškos ir atsparios oro pokyčiams.

Tai – paprastas būdas būti šalia gamtos, tačiau išlikti apsaugotiems nuo lietaus ar šalčio. Tvirtas, aplinkos poveikiui atsparus aliuminio profilis – ilgaamžė ir patikima investicija, norintiems džiaugtis puikiais vaizdais.

 

bottom of page